Mesaj gönder
Ürünler
Çözüm ayrıntıları
Ev > Davalar >
IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-020-39185976
Şimdi iletişime geçin

IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı

2024-03-09

Son şirket davası hakkında IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı

2023'te Vietnam müşterimizin IEC 62368 Ses/video, Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ekipmanı test laboratuvarının inşasına katılmaktan çok memnunuz.IEC 62368-1 tabanlı bir dizi test ekipmanını tedarik ettik.2018'de müşterimize gönderdi ve iyi yorumlar aldı.

 

Elektrik titreşim test sistemi, tedarik ettiğimiz test ekipmanlarından biri. Gerçek çalışma ortamında ürünlerin ve parçaların hasarını simüle etmek için kullanılır.Çalışma prensibi bir konuşmacıya benzer., yani enerjili iletken manyetik alanın bir kuvveti tarafından etkilidir. Bu kuvvet titreşim test tezgahının uyarılma kuvvetidir.

son şirket davası hakkında IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı  0

Sistemin çalışma süreci, enerjili olduğunda masa gövdesindeki uyarılma bobini ve hareketli bobinin birbirine dik iki manyetik alan oluşturmasıdır.İki manyetik alan birbirleriyle manyetik kuvvet çizgilerini kesiyor ve heyecan kuvveti oluşturuyor.Bu uyarılma olaylarında üretilen titreşim hızlandırması (a), amplituda (mm), frekans (HZ) ve diğer göstergeler titreşim sensörü aracılığıyla titreşim denetleyicisine girer.Denetleyici analize ve preamplifier ve güç amplifier çıkış işliyor, ve sonra güç güçlendirici sahne gövdesine, ve böylece titreşim testi sisteminin istikrarlı bir test indeksi içinde çalışmasını sağlamak için.Soğutma fanı, akım geçiren iki karşılıklı dik olan manyetik alan tarafından üretilen ısıyı soğutmak için kullanılır.Manyetik alanda oluşan sıcaklık 110°C'den yüksek olamaz, aksi takdirde sıcaklığın çok yüksek olmasına ve alarma neden olur.Bu, titreşim test sisteminin bulunduğu laboratuvar ortamı sıcaklığının normal sıcaklıkta olması gerekir..

son şirket davası hakkında IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı  1

 

son şirket davası hakkında IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı  2

Müşterinin tesisinde kurulum ve devreye girme

 

 
 
Site Haritası |  Gizlilik Politikası | Çin iyi. Kalite Elektrikli Aletler Test Cihazları Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinuotek.com . Tüm Hakları saklıdır.