Mesaj gönder
Ürünler
Davalar
Ev >

Sinuo Testing Equipment Co. , Limited Davalar

Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-020-39185976
Şimdi iletişime geçin
Son şirket davası hakkında Rusya'da devre kesici çıkartma özellikleri test projesi

Rusya'da devre kesici çıkartma özellikleri test projesi

Birkaç video konferansından sonra, Rus müşteriyle Çember Kesicisi Çökme Karakteristikleri Test Projesi'nin nihai tasarımını başarıyla tamamladık.Proje nisan ayında üretime başladı ve Mayıs başında tamamlandı.   Deneme ekipmanları standart gereksinimlere göre tasarlanmış ve üretilmiştir. IEC60898-1 9. madde.19.8, 9.9 ve 9.10, IEC60947-1 Bölüm 7.2.1 ve benzeri. Bu devrim kesici, belirtilen süre içinde çalışıp çalışmadığını görmek için test etmek için 1.13 kat, 1.45 kat ve 2.55 kat değerli akımın uygulanan gereksinimlere uygun olduğunu doğrulamak için yapılır.Sınav ekipmanı ayrıca devre kesicinin anlık çıkış özelliklerini de test edebilir, yani zamanın atlayıp atlamadığını test etmek için 3 ila 20 kat değerli akımı uygulayabilir.Aynı zamanda standart 28 günlük test gereksinimlerini de karşılıyor.. Cihaz Rus dilini destekler.     Ekipman odası yüksek kaliteli çelikle kaynaklanmış, plaka kaplanmış ve mühürlenmiştir ve yüzey anti-statik, pas ve korozyon kaplamalıdır.Ekipmanın üst kısmı bir panel ile donatılmıştır., bir güç anahtarı ve çeşitli tel uçları (gecikme çıkış testi için).Güvenilir performans ve güzel görünüm.   Oda 1, oda 2 ve oda 3 bağımsızdır ve test için serbestçe birleştirilebilir.     Sonra satış ekibimiz ve teknik ekibimiz birbirlerine yardım eder ve müşterilerin video kabulü ile işbirliği yapar.  
2024-05-09
Daha fazlasını oku
Son şirket davası hakkında IEC60529 Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki IPX Laboratuvarı

IEC60529 Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki IPX Laboratuvarı

BAE'deki müşteriler için IP test laboratuvarı kurmaktan onur duyuyoruz.IEC60529 IPX maddelerinin standart gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.   Örneğin, IPX3~4 salınımlı borular test sisteminin maksimum çapı 1600MM'ye ulaşır.IPX7 sistemi, esas olarak, ürünlerin su geçirmezlik performansını emme ortamında test etmek için kullanılır.Ar-Ge ve fabrika denetimi kullanımı.     Müşterinin laboratuvar boyutlarına göre özelleştiriyoruz ve planlıyoruz. Sadece laboratuvarın su geçirmez performansı ve drenaj sistemi dikkate alınmamalı,Ama aynı zamanda laboratuvar kapısının açılış yönünün tasarımı, su geçirmez malzemeler vb.   Profesyonel insanlar profesyonel şeyler yapar ve size güvenilir laboratuvar çözümleri sağlayacağımızı garanti ederiz!  
2024-04-09
Daha fazlasını oku
Son şirket davası hakkında IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı

IEC 62368 Ses/Video, Bilgi Teknolojisi Ekipmanı Test Laboratuvarı

2023'te Vietnam müşterimizin IEC 62368 Ses/video, Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ekipmanı test laboratuvarının inşasına katılmaktan çok memnunuz.IEC 62368-1 tabanlı bir dizi test ekipmanını tedarik ettik.2018'de müşterimize gönderdi ve iyi yorumlar aldı.   Elektrik titreşim test sistemi, tedarik ettiğimiz test ekipmanlarından biri. Gerçek çalışma ortamında ürünlerin ve parçaların hasarını simüle etmek için kullanılır.Çalışma prensibi bir konuşmacıya benzer., yani enerjili iletken manyetik alanın bir kuvveti tarafından etkilidir. Bu kuvvet titreşim test tezgahının uyarılma kuvvetidir. Sistemin çalışma süreci, enerjili olduğunda masa gövdesindeki uyarılma bobini ve hareketli bobinin birbirine dik iki manyetik alan oluşturmasıdır.İki manyetik alan birbirleriyle manyetik kuvvet çizgilerini kesiyor ve heyecan kuvveti oluşturuyor.Bu uyarılma olaylarında üretilen titreşim hızlandırması (a), amplituda (mm), frekans (HZ) ve diğer göstergeler titreşim sensörü aracılığıyla titreşim denetleyicisine girer.Denetleyici analize ve preamplifier ve güç amplifier çıkış işliyor, ve sonra güç güçlendirici sahne gövdesine, ve böylece titreşim testi sisteminin istikrarlı bir test indeksi içinde çalışmasını sağlamak için.Soğutma fanı, akım geçiren iki karşılıklı dik olan manyetik alan tarafından üretilen ısıyı soğutmak için kullanılır.Manyetik alanda oluşan sıcaklık 110°C'den yüksek olamaz, aksi takdirde sıcaklığın çok yüksek olmasına ve alarma neden olur.Bu, titreşim test sisteminin bulunduğu laboratuvar ortamı sıcaklığının normal sıcaklıkta olması gerekir..   Müşterinin tesisinde kurulum ve devreye girme      
2024-03-09
Daha fazlasını oku
Son şirket davası hakkında Filipinler'de Masa Fanı Bladeless Fan Enerji Verimliliği Test Sistemi tamamlandı

Filipinler'de Masa Fanı Bladeless Fan Enerji Verimliliği Test Sistemi tamamlandı

Filipinli müşterimiz için bu Masa Fan Bladeless Fan Enerji Verimliliği Test Sistemini tasarladık ve inşa ettik.Sisteminin 2024'ün başında müşteri tesisinde başarılı bir şekilde kurulduğu ve iyi koşullarda çalıştığı belirtildi.     Bu test cihazı IEC 60879-2019 "Ev ve benzer amaçlar için rahatlık fanları ve düzenleyicileri - Performansı Ölçme Yöntemleri " uyarınca tasarlanmıştır.   Rüzgar hızı, hava hacmi, fan hızı, fan güç tüketimi ve fan enerji verimliliği gibi performans parametrelerini doğru bir şekilde ölçebilir.vb.. ve fan ürünlerinin örnekleme ve analizini, ürün kalitesi denetimini ve araştırma ve geliştirmeyi gerçekleştirebilir.      
2024-03-09
Daha fazlasını oku
Son şirket davası hakkında 10 istasyonlu buzdolabı performans laboratuvarı

10 istasyonlu buzdolabı performans laboratuvarı

Bu buzdolabı performans laboratuvarı, Sinuo Test Equipment Co., Limited tarafından tasarlandı ve üretildi, 2022'de müşterimizin tesisinde başarıyla teslim edildi ve kuruldu.   Bu tesisat, 10 Ev dikey buzdolabının veya 6 Sandık Dondurucusunun performansını test etmek için kullanılabilir.   Temmuz 2022'de bu sistem üretildi ve müşteriler tarafından denendi.   Sistem aynı ay Filipinler laboratuvarına gönderildi.
2024-03-09
Daha fazlasını oku
Son şirket davası hakkında Kapı Kapı Kurulum Elektrikli Araç Şarj Arayüzü Sürüş Deneme Makinesi

Kapı Kapı Kurulum Elektrikli Araç Şarj Arayüzü Sürüş Deneme Makinesi

Yeni enerji taşıtları yaşamın her yerinde görülebilir, bu da test edilmesi gereken daha fazla öğeye yol açmıştır.Sürüş testi, yeni enerji araçlarının güvenliği için çok önemlidir.   Döküm için gerekli kuvvet değerini dikkate alarakArabayı geç.Standart tarafından gerekli test, lastiğin çarpma gücü ve operatörün güvenliği, biz tasarladık ve bu şarj ara yüzünü ürettiArabayı geç.Aracın kontrolü için kullanılır.Arabayı geç.Şarj aracının güç kaynağı fişleri, fişleri ve fonksiyon kutularının güvenilirliğini belirlemek için testlerArabayı geç..     Tüm ekipman, soğuk yontulmuş çelik levha koruyucu kutu yapısı tasarımını benimser. Kutu yüzeyi Teflon boya ile işlenmiştir.Kutunun alt kısmı simülasyon çimento zemini ile kaplıdır.. Yuvarlama mekanizması, bir nesnenin üzerinde yuvarlanan ve daha sonra serbestçe yukarı ve aşağı kayan bir araba lastiğini taklit edebilir. Şarj yığını fişleri aynı basıncı taşır.Sürücü aygıtı, ön ve geri yuvarlanma hareketleri elde etmek için yuvarlama mekanizmasını çalıştırır.Ana bileşenler paslanmaz çelik ve alüminyum parçalardan yapılmıştır.     Cihazın ağırlığı 2 ton. Müşterinin tesisinde montaj ve devreye girme sorumluluğunu üstleniriz.Elektrik fişini ve araç fişini üreticinin önerdiği kablolarla çimento zeminine gevşek bir şekilde yerleştirerek başlayınP225/75R15 ile aynı yükü taşıyan bir araba lastiği kullanarak (5000±250) N veya (11000N±550) N bir yuvarlanma kuvveti uygulayın ve şarj fişini veya fiş fonksiyonunu (8±2) km/saat hızında yuvarlayın.Kutusu (220±10) kPa lastik basıncı. Güç kaynağı fişinin veya fiş fonksiyon kutusunun araç ezimi hasarına dayanabilme yeteneğini simüle etmek ve test etmek için kullanılır. Bu ekipman numune hareketini önlemek için bir cihaza sahiptir.      
2024-02-23
Daha fazlasını oku
1
Site Haritası |  Gizlilik Politikası | Çin iyi. Kalite Elektrikli Aletler Test Cihazları Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinuotek.com . Tüm Hakları saklıdır.